Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Najlepsze szkoły nauki jazdy w Zamościu: Kursantom szkodzi stres

Utworzony przez kursant, 16 lutego 2010 r. o 21:02
To może niedlugo to forum bedzie dla kierowców taxi a nie dla nauk jazdy - a kierowcy taxi tez niech lepiej uwazaja jak jezdza ile wypadkow jest z ich udzialem przez ich pospiech.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jak ten krawaciarz jeździ po mieście "służbowo"? Pewnie nigdy nie przekracza prędkości, zawsze mieści sie na zielonym i parkuje ładnie miedzy liniami. No i oczywiście radar w oczach taki to zawsze widz,i że inni przekraczają prędkość :). Nagraj siebie i pokaż jak sobie radzisz za kierownica!!! Pewnie tak samo jak piszesz "po polski". Pozdrawiam instruktora, który zostanie skazany na zaszyt uczenia jego potomka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od dziś będę nagrywał was z Cabrio i puszczał w internecie ale bedzie fajnie OOOOOOO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taksowkarze to chamy i zlodzieje oszukuja ludzi ktorzy nie znaja miasta worza ichdluzszymi drogami a licznik sobie bije ludzie nie jezdzijcie takxi tez jedze sluzbowo po miescie i tez mam kamerke bede nagrywal chamow taxi i puszczal w necie i do tvwydle nagranie hehehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aha to teraz zobaczymy jak się to będzie kręcić padalce z Cabrio
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dostało się wam teraz dobra szkoła górą wreszcie się na was poznali i myslimy że młodzież wreszcie przestanie okupywać tą marną szkołę cabrio a jeszcze są inne dobre szkoły nauki jazdy i to chyba na tej samej ulicy co cabrio**
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ctak cicho tutaj???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam kurs na wakacjach  w Dobrej szkole  Zamość, jezdziłam  z kilkoma instruktorami bo  jest ich tam  naprawę dużo w szczególności polecam pana Andrzeja i pana Waldka :)  ale z przykrością stwierdzę że nie podobała mi sie jazda z panią Kaśką mało mnie nauczyła niż inni nie umie dotrzeć do kursanta jest za pewna siebie z tym swoim szkoleniem (taka co to nie ona)  które jest jak dla mnie za słabe tłumaczy tyle co nic ciekawe ile ma doświadczenia w tym co robi bo sądząc po jej  słabym uczeniu to mało za mało żeby kogoś dobrze przygotować do egzaminu państwowego.Przepraszam ale szef  pan  Andrzej chyba   na okres wakacyjny zatrudnia byle jakich instruktorów jak ta pani Kaśka bo koleżanka mówiła  że na wakacje przyszła  wcześniej nie pracowała dodam ze zdałam za czwartym  razem bo może i mają zdawalność dobrą ale dobra dla tych co chwalą się ze zdali  za pierwszym a inni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurs w dobrej szkole trwał 4 miesiace, zdałem za 5 razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na jednym z egzaminów stwierdził egzaminator że miałem złych instruktorów.I gdzie ta dobra szkoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby zdac za 1 razem trzeba byc kumatym a nie tepym chujem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dobrej szkole jeździ klawisz uwazajcie brata tepił w pierdlu i was też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra szkoła sama wychwala sie a umawianie na jazdy idzie jak krew z nosa uciekajcie póki mozecie bo skonczyc mozna kurs dopiro w nastepnym roku i po ptokach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ocenie dobrej szkoły ani cabriobbo tam kursu nie robiłam. Wypowiem się natomiast na temat Akademia Auto Swiat Zamość. Ludzie porażka co tam się dzieje!!! Jazdy wiecznie odwoływane, instruktorów chyba ze 4 tylko samochód jeden. Wykłady dawno skończone a jazdy...nie dość ze ciężko się,zapisać to jeszcze odwolywane. Odradzam!!! reszta nie ja jedna, wiele osób stamtąd ucieka i po niezdanym egz idą gdzie indziej na dodatki, bo tu nie wiadomo czy Ci znów nie odwolaja albo wcisna instr którego nie chciales ze niby sytacja wyjątkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ocenie dobrej szkoły ani cabriobbo tam kursu nie robiłam. Wypowiem się natomiast na temat Akademia Auto Swiat Zamość. Ludzie porażka co tam się dzieje!!! Jazdy wiecznie odwoływane, instruktorów chyba ze 4 tylko samochód jeden. Wykłady dawno skończone a jazdy...nie dość ze ciężko się,zapisać to jeszcze odwolywane. Odradzam!!! reszta nie ja jedna, wiele osób stamtąd ucieka i po niezdanym egz idą gdzie indziej na dodatki, bo tu nie wiadomo czy Ci znów nie odwolaja albo wcisna instr którego nie chciales ze niby sytacja wyjątkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam Dobrej Szkoły w Zamościu uczą na pamięć i na sztukę,  a Pani Katarzyna C z którą jezdziłam większość godzin jest najgorszym instruktorem nic mnie nie nauczyła, na dodatek  egzaminator do mnie na trzecim egzaminie cytuję  ,,kto panią uczył jeszcze brakuje pani do egzaminu'' no wtedy to mnie zszokował tą wypowiedzią swoją, zdawałam aż cztery razy   jestem nie zadowolona z tej szkoły a zwłaszcza z instruktorki, bo miało być fajnie idz tam to cie nauczą zdasz za pierwszym a co mnie nauczyli figę tyle co nic. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam Dobrej Szkoły w Zamościu uczą na pamięć i na sztukę,  a Pani Katarzyna C z którą jezdziłam większość godzin jest najgorszym instruktorem nic mnie nie nauczyła, na dodatek  egzaminator do mnie na trzecim egzaminie cytuję  ,,kto panią uczył jeszcze brakuje pani do egzaminu'' no wtedy to mnie zszokował tą wypowiedzią swoją, zdawałam aż cztery razy   jestem nie zadowolona z tej szkoły a zwłaszcza z instruktorki, bo miało być fajnie idz tam to cie nauczą zdasz za pierwszym a co mnie nauczyli figę tyle co nic. 
A kiedy wszyscy zrozumieją to że jeździć uczymy się sami? Na kursie zdobywasz tylko wiedzę jak prowadzić samochód,  ćwiczysz to, masz ku temu okazję przez te x godzin. Od Ciebie zależy czy sie nauczysz. Jeśli masz predyspozycje predyspozycje do jazdy to super - jak ich sie nie masz wtedy musisz ćwiczyć dalej. Proste. Dopiero, kiedy zaczynasz jeździć samodzielnie uczysz sie jeździć i zdobywasz doświadczenie. Z drugiej strony to ze ktoś zdwał 4 razy czy wiecej nie świadczy o tym, że nie potrafi i jest złym kierowcą - wiemy jak działa system..... Nie mam predyspozycji do jazdy samochodem, ale lubie to robić. Mam już 10 lat doświadczenia, czy mało... czy dużo... dla mnie mało. Nie ważne z jakim skutkiem prowadze, może za wolno, czasami za szybko ale nikomu krzywdy nie zrobiłam, mam nadzieję ze nie zrobie i dbam o to by nie zrobić, więc nie mam na koncie przewinień. Prawo jazdy zdawałam 9 razy. Nie uważam, że to ujma na honorze i wina szkoły jazdy którą wybrałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam stare dobre szkoły jazdy doswiadczonych instruktorów ,szkoły o których zapomniano poprzez durne reklamy młodzieży nie moda sie liczy ibliskość do szkoły jazdy lecz doświadczonych wiekowo i praktycznie instuktorów ,rozgladnijcie się trochę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację na gminnej są dwie bardzo dobre szkoły nauki jazdy u Zuba i Wurex
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cabrio ,,sciemniacze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...